fbpx

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne 2+1

 • €500
Featured Me qera
në objektin "Royall Mall" në rrugën B në Prishtinë, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88m2
Featured Me qera
në objektin "Royall Mall" në rrugën B në Prishtinë, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88m2

Description

Banesë moderne 2+1 në objektin “Royall Mall” në rrugën B në Prishtinë 88m²│2 Dhoma gjumi│Banjo│Kati 6-të Në njërin prej objektëve më të mira për banim në rrugën B siq është “Royall Pllaza – Mall” jemi duke e ofruar për qira këtë banesë moderne, e posa mobiluar dhe pamje fantastike drejt Lindjes, objekt eksluzivë, qasje të mirë, nxemje qendrore dhe me qendren tregtare “Royall Mall” që do ta lehtëson përditshmërin tuaj! Banesa përfshinë 88 m² e shperndarë në Sallon me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, dhe 1 Ballkon. E kompletuar e gjitha me mobile të reja, shumë pak e banuar nga ana e pronarit dhe si e tillë ofrohet tek ju pa munguar gjë. Ndër tjerash Banesa posedon edhe Garazh për vetur e cila ndodhet në nivelin -3.

Details

Përditsuar më October 23, 2020 at 1:30 pm
 • Price: €500
 • Property size: 88m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në objektin "Royall Mall" në rrugën B në Prishtinë
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri