fbpx

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne 2+1

 • $370
në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 93m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 93m2

Description

Ofrohet PËR ‪‎QIRA‬ Banesë moderne 2+1 në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt

93m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 2-të

Nga komplekset e mira që janë ndërtuar në Matin 1 është edhe ky kompleks i cili është ndertuar para 3 vitësh nga Lin Projekt, i pozicionuar në rrugën “Ndue Përlleshi”, vend i qetë për të jetuar, hapësira të mira gjelbruese, parking të shumtë, pamje të hapur, organizim shumë të mirë dhe mobilie cilësore.

Ka sipërfaqe prej 93m², e shpërndarë në Dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, wc, depo dhe Ballkon. Banesa është në katin e 2-të të këti objekti.

Vlenë të theksohet së objekti veçohet për nga cilësia e ndërtimit, hapsirat e mira mes objekteve, pamje të mirë, afër të gjitha institucioneve shkollore, trafikut urban, marketeve, zona për rreth mjaft e qetë, ajrë shumë të paster dhë përparsi tjera.

 • Address në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Mati 1
 • Country Kosovë

Details

Updated on October 23, 2020 at 9:29 am
 • Price: $370
 • Property size: 93m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1.5
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Kompas Patundshmëri

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri