fbpx

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne 2+1

  • €370
në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt, Mati 1, Prishtinë
  • Banesa
  • Lloji i Pronës
  • 2
  • Dhoma gjumi
  • 1.5
  • Banjot
  • 93

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne 2+1

në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt, Mati 1, Prishtinë
  • €370

Overview

  • Banesa
  • Lloji i Pronës
  • 2
  • Dhoma gjumi
  • 1.5
  • Banjot
  • 93

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎QIRA‬ Banesë moderne 2+1 në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt 93m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 2-të Nga komplekset e mira që janë ndërtuar në Matin 1 është edhe ky kompleks i cili është ndertuar para 3 vitësh nga Lin Projekt, i pozicionuar në rrugën “Ndue Përlleshi”, vend i qetë për të jetuar, hapësira të mira gjelbruese, parking të shumtë, pamje të hapur, organizim shumë të mirë dhe mobilie cilësore. Ka sipërfaqe prej 93m², e shpërndarë në Dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, wc, depo dhe Ballkon. Banesa është në katin e 2-të të këti objekti. Vlenë të theksohet së objekti veçohet për nga cilësia e ndërtimit, hapsirat e mira mes objekteve, pamje të mirë, afër të gjitha institucioneve shkollore, trafikut urban, marketeve, zona për rreth mjaft e qetë, ajrë shumë të paster dhë përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:27 pm
  • Çmimi: €370
  • Madhësia e pronës: 93 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Banjot: 1.5
  • Lloji i Pronës: Banesa
  • Prona statuti: Me qera
  • Adresa në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt
  • Qytet Prishtinë
  • Shteti/Vendi Kosovë
  • Zip/Postal Code 10 000
  • Lagje Mati 1
  • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
  • Kompas Patundshmëri