fbpx

Ofrohet PËR ‪‎SHlTJE Banesë 2+1

 • €71,000
në rrugën C, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 84m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 84m2

Description

Ofrohet PËR ‪‎SHlTJE Banesë 2+1 në rrugën C tek objekti “BS Group”
84m²│2 Dhoma gjumi│2 Banjo│Kati 4

Në rrugën C afer rreth rrotullimit të fundit, në njërin prej objekteve më të mira të ndertuara në këtë zonë, kemi vendosur në ofertë për #sh!tje këtë banesë shumë të mirë, mirë e organizuar, pamje nga Jugu (prapa rrugës C), ndriçim të mirë, distance komode mes baneseave, parking të mjaftueshem dhe kati tejet i përshtatshem për banim.

Kjo banesë përfshinë siperfaqe totale 84m², e ndarë në 3 hapësira si Qëndrim ditorë sëbashku me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 Banjo, 1 Depo, 1 Ballkon.

Ndër tjerash kompleksi është i vendosur komplet në rrugën C duke ju mundesuar qasje të shpejt për tek banesa pa u bllokuar asnjëher, ndrërtim cilësor, fasad e punuar me tulla, 2 ashensorë, mirëmbajtie e vazhdueshme, parking të jashtem dhe garazha nën toksore.

Details

Përditsuar më November 20, 2020 at 10:01 am
 • Price: €71,000
 • Property size: 84m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në rrugën C
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri