fbpx

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë 2+1

 • €65,000
në Kodren e Diellit tek Famis, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74m2
Ne shitje
në Kodren e Diellit tek Famis, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €65,000

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74m2

Description

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë 2+1 me Flet Poseduese në Kodren e Diellit tek Famis

74m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 5-të

Banesa ndodhet në katin e 5-të të njërit prej blloqeve të ndërtuara nga “Famis”, në lagjen Kodra e Diellit shumë afër banesave të bardha. Pozitë përfekte, pamje të hapur nga Jugu, privatësi të lartë, organizim të mirë, ndriçim të shumtë, ashensorë funksional, pesë banesa në katë dhe përparsi tjera.

Përfshinë sipërfaqe prej 74m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Ballkon, 1 Banjo dhe Koridor.

Ndër tjerash kjo banesë ka përparsi tjera si Parking të jashtem të shumtë, vend tejët i qetë për të jetuar, ajr të paster, shkolla fillore “Iliria” dhe “Mileniumi:shumë afer, kopshtet për fëmijë,trafikun urban, marketet, restaurantet dhe përparsi tjera.

Details

Përditsuar më October 28, 2020 at 10:29 am
 • Price: €65,000
 • Property size: 74m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në Kodren e Diellit tek Famis
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri