fbpx

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 2+1

 • €83,500
rr Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 2+1

rr Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €83,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE‬ Banesë 2+1 me Fletë poseduese në lagjen Mati 1 në Prishtinë tek Art Construction 80m²│2 Dhoma gjumi│Kati 2-të Kjo banesë moderne të cilen jemi duke e ofruar për shitje, ndodhet në objektin prej më të mirëve të ndertuar në lagjen e Spitalit, e pranuar teknikisht dhe me Fletë Poseduese. Në kuadër të objektit ndërtim i Art Construction, orientuar nga Lindja, shumë afë Shkollës Fillore “Pavarësia”, Qendrës së mjekësisë familjare dhe Institutit Gjyqësor të Kosovës, duke ju ofruar kështu një komoditet të shtuar. Përfshinë sipërfaqe prej 80m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Ballkon, 1 Banjo, 1 Wc dhe Koridor. Vlenë të theksohet se ndërtimi është tejët cilësorë, fasadë e bukur me Tulla dhe e kombinuar me stiropor, dritare cilësore me roleta, 2 ashensorë, 5 banesa në katë, parking të shumtë, Garazh dhe Depo personale, e mirëmbajtur shumë mirë, e pranuar teknikisht, hyrje private që mirëmbahet vazhdimisht dhe shumë përparsi tjera. Banesa ofrohet për shitje në gjendjen që shihni, për të interesuarit që dëshirojnë me ble pa mobilie, mund të konsiderohet edhe ky opcion. Garazha + Depo 8000€ Të gjitha çmimet janë të negocueshme.

Detajet

Përditsuar më February 18, 2021 at 1:04 pm
 • Çmimi: €83,500
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Adresa rr Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri