fbpx

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 1+1 tek Ontexi në lagjen Bregu Diellit në Prishtinë

 • €1,250
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 1+1 tek Ontexi në lagjen Bregu Diellit në Prishtinë

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €1,250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 1+1 tek Ontexi në lagjen Bregu Diellit në Prishtinë.
67m²│Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon

Banesa ndodhet në kuadër të kompleksit më të mirë për banim në lagjen Bregu Diellit, Ontexi. Pajisur me fletë poseduese, afër shkollës, qendrës së mjekësisë familjare, postës dhe të gjitha komoditeteve tjera si dhe ngrohje qëndrore me Termokos.

Përfshin 67m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, 1 Koridor, 1 Depo dhe Ballkon.

Ndër tjerash vlenë të theksohet se ky kompleks banesorë posedon roje fizike dhe me kamera 24h/7, park për banorë, parking të shumtë, garazha nën objekt, qasje të shpejtë në rrugët kryesore, ajr të paster dhe shumë perparësi tjera.

Detajet

Përditsuar më March 4, 2021 at 1:31 pm
 • Çmimi: €1,250
 • Madhësia e pronës: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri