fbpx

Ofrohet PËR ‪‎QIRA Zyre në qendër të Prishtinës, prapa Teatrit

 • €300
, Qendër, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 54

Ofrohet PËR ‪‎QIRA Zyre në qendër të Prishtinës, prapa Teatrit

, Qendër, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 54

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎QIRA Zyre në qendër të Prishtinës, prapa Teatrit
54m²│2 Njësi│Banjo│Kati 1

Në kuadër të një objekti ndërtim i vjetër, vija e parë në rrugën “Agim Ramadani”,dhe me hyrje nga pjesa ku ndodhet “Posta”, jemi duke e ofruar për #qira këtë banesë për zyre, e përshtatshme për disa veprimtari biznesore, e renovuar dhe ne gjendje shumë të mirë.

Përfshinë 54m² dhe përbëhet nga 2 Hapësira të ndara për punë, Koridor dhe Banjo.

Banesa të cilen jemi duke e ofruar është e përshtashme për Avokatur, Noter, Agjencione turistike, ordinanca, zyre të ndryshme dhe të ngjashme. Invertari që shhet në fotot nuk mbetet përveq kuzhina e cila do jetë aty.

Detajet

Përditsuar më May 6, 2021 at 12:14 pm
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 54 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri