fbpx

Ofrohet PËR ‪‎QIRA‬ Banesë në objektin “Kulla Muhaxherëve”

  • $350
Featured
te lagjjia e Muhaxherëve

Overview

  • 53m2

Description

Në njerin prej bjekteve më të mirë në lagjen e Muhaxherëve, tek “Kulla e Muhaxherëve” jemi duke e ofruar për qira këtë banesë shumë të lezetshme, e mobiluar e gjitha me të reja, pamje të mirë nga Lindja, organizim fantastikë, e përshtashme për qiftet e reja, privatësi e lartë, 2 ashensorë, mirëmbajtie e rregullt dhe afër më të gjitha pjesët më atraktive që ofron zona Qendër.

Ka sipërfaqe prej 53m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, Banjo dhe Ballkon. Banesa është në katin e 13-të të këti objekti.

  • Address te lagjjia e Muhaxherëve
  • City Prishtinë
  • Zip/Postal Code 10 000
  • Area Lagjja e Muhaxherëve

Details

Updated on October 22, 2020 at 9:13 am
  • Price: $350
  • Property size: 53m2

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Kompas Patundshmëri

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
  • Kompas Patundshmëri