fbpx

Ofrohet për QIRA Shtëpi në lagjen “Marigona Residence”

 • €850
Featured Me qera
Në lagjen "Marigona Residence", Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 230m2
Featured Me qera
Në lagjen "Marigona Residence", Prishtinë
 • €850

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 230m2

Description

Në njërën prej lagjeve private më të preferuara, nga vendas dhe të huaj, ofrohet për qira kjo shtëpi shumë e bukur dhe komode me sipërfaqe banimi prej 230m² e shpërndarë në dy kate. Në katin e parë gjeni një paradhomë, qëndrimin ditor ndaras me kuzhinë, kuzhina me tryezari, një banjo dhe shpajz. Hapësira është shumë e ndriquar, mirë e shfrytëzuar dhe ka privatësi të lartë. Në katin e dytë gjeni një dhomë gjumi “master” me banjo, dy dhoma gjumi tjera, ballkon dhe një banjo.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:26 am
 • Price: €850
 • Property size: 230m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • Address Në lagjen "Marigona Residence"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Labi Patundshmëri
 • Labi Patundshmëri