fbpx

Ofrohet për QIRA Shtëpi në lagjen “Marigona Residence”

 • €850
Të zgjedhura Me qera
Në lagjen "Marigona Residence", , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 230
Të zgjedhura

Ofrohet për QIRA Shtëpi në lagjen “Marigona Residence”

Në lagjen "Marigona Residence", , Prishtinë
 • €850

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 230

Përshkrimi

Në njërën prej lagjeve private më të preferuara, nga vendas dhe të huaj, ofrohet për qira kjo shtëpi shumë e bukur dhe komode me sipërfaqe banimi prej 230m² e shpërndarë në dy kate. Në katin e parë gjeni një paradhomë, qëndrimin ditor ndaras me kuzhinë, kuzhina me tryezari, një banjo dhe shpajz. Hapësira është shumë e ndriquar, mirë e shfrytëzuar dhe ka privatësi të lartë. Në katin e dytë gjeni një dhomë gjumi “master” me banjo, dy dhoma gjumi tjera, ballkon dhe një banjo.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:26 am
 • Çmimi: €850
 • Madhësia e pronës: 230 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Në lagjen "Marigona Residence"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Labi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Labi Patundshmëri
 • Labi Patundshmëri