fbpx

Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s

 • €330
Featured Me qera
në rrugen B, mbi Heb's, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Banjo
 • 85m2
Featured Me qera
në rrugen B, mbi Heb's, Prishtinë
 • €330

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Banjo
 • 85m2

Description

Zyra është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 85m² me këtë renditje: -3 Njësi pune -Banjo -Tualet dhe -Ballkon

Çmimi i qirasë është 330euro dhe një depozit.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:22 am
 • Price: €330
 • Property size: 85m2 m²
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në rrugen B, mbi Heb's
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate