fbpx

Ofrohet me QIRA shtëpia 217m2 në Marigona Residence

 • €950
në Marigona Residence, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 217

Ofrohet me QIRA shtëpia 217m2 në Marigona Residence

në Marigona Residence, , Prishtinë
 • €950

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 217

Përshkrimi

Shtëpi | QIRA| Marigona Residence | 174m²+43m² | 950euro Shtëpia ka sipërfaqe prej 217m² të përbërë nga B+P+1 me këtë renditje: Kati i parë: -Dhomë dite -Paradhomë -Kuzhinë të veçantë -Banjo Kati i dytë: -3 Dhoma të gjumit -Banjo të përbashkët -2 Ballkone si dhe -Bodrumi ku ka hapësirën për ngrohje dhe hapësira utilitare për larje/tharrje. Çmimi i qirasë është 950euro i negociueshëm dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:29 pm
 • Çmimi: €950
 • Madhësia e pronës: 217 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Marigona Residence
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate