fbpx

Ofrohet me qira per Zyre Banesa 121m2 te rruga B

 • €500
te rruga B, , Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 121

Ofrohet me qira per Zyre Banesa 121m2 te rruga B

te rruga B, , Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 121

Përshkrimi

Banesa ndodhet ne katin e 7 , dhe ka 2 ashensor funksional
– Banesa eshte e re e pa banuar me pare , dhe eshte e pa mobiluar
– Banesa ka organizim shume te pershtatshem , ka pamje te hapur , vend atraktiv
– Banesa eshte e pajisur me ngrohje te qytetit ( Termokos )
– Baneses mund ti vendoset edhe kuzhina , varesisht nga kerkesa
– Verejtje : Banesa leshohet vetem me Kontrate afategjate
– Banesa ka parking rrugore , dhe 1 Garazh qe mund ti ofrohet ne shfrytezim
– Banesa ndodhet ne vend atraktiv, afer keni restaurantet , marketet , trafikun urban etj …
– Banesa ka keto karakteristika :
* Sallon me kuzhine
* 3 Dhoma gjumi
* 1 Ballkon
* 1 Banjo
* 1 Wc

– Çmimi : 500 Euro + 500 Euro Depoziti obligativ

Detajet

Përditsuar më December 18, 2020 at 1:43 pm
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 121 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te rruga B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”
 • Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”