fbpx

Ofrohet me Qira Penthouse modern në Arbëri/Dragodan

 • €1,300
Featured Me qera
në Arbëri/Dragodan, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 175m2
Featured Me qera
në Arbëri/Dragodan, Arbëri, Prishtinë
 • €1,300

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 175m2

Description

Banesa është në katin e 8, ka sipërfaqe prej 175m² banim dhe 80m² tarasë me këtë renditje: -Dhomë dite -Kuzhinë -2 Dhoma të gjumit (me banjo dhe garderobe te integruar) -2 Dhoma të gjumit për femijë -1 Banjo të përbashkët -Tualet -Depo dhe -Tarasë prej 80m²

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:22 am
 • Price: €1,300
 • Property size: 175m2 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në Arbëri/Dragodan
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate