fbpx

Ofrohet me Qira lokali ne Matin 1

 • Me marreveshje
Featured For Rent
rr.Muharrem Fejza
 • Office, Shop
 • Property Type
 • 80m2

Overview

 • Office, Shop
 • Property Type
 • 80m2

Description

Lokali gjendet ne rr.Muharrem Fejza , 150m larg nga rruga B.

Qasje shumë të lehtë në rrugën B dhe rrugën C .

Lokali ka 80m2 , lokali leshohet me qera me pajisjet e ondulimit ose pa pajisjet .

Lokali është shumë i përshtatshëm për Zyre .

 • Address rr.Muharrem Fejza
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Mati 1
 • Country Kosovë

Details

Updated on November 3, 2020 at 10:39 am
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 80m2
 • Property Type: Office, Shop
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Qera Shitje

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje