fbpx

Ofrohet me QIRA garsonierja në Bregun e Diellit

 • €160
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 35

Ofrohet me QIRA garsonierja në Bregun e Diellit

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €160

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 35

Përshkrimi

Banesë | QIRA | Bregu Diellit | 160euro | 35m²
Banesa është në katin e 4, ka sipërfaqe prej 35m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 160euro dhe një depozit sigurie.

Detajet

Përditsuar më March 22, 2021 at 1:09 pm
 • Çmimi: €160
 • Madhësia e pronës: 35 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate