fbpx

Ofrohet me QIRA Banesa

 • €300
Featured Me qera
Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
Featured Me qera
Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Renditja | Sallon dhe Kuzhin, Trapezari|
Dhome 1 | Dhome 2 |
Ballkon | Banjo |
Kati 1

Arkitekturë moderne, e pështatshme për banim ,ambient komod dhe shumë i qetë,pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, ka dy dhoma gjumi, sallonin te bashkangjitur me kuzhine dhe trapezari, banjo, ballkon(familjar).

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:19 am
 • Price: €300
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu)
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Prishtina Real Estate
 • Prishtina Real Estate