fbpx

Ofrohet me Qira banesa në shesh përballë Hotel “Grand”

 • €350
Featured Me qera
në shesh përballë Hotel "Grand", Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50m2
Featured Me qera
në shesh përballë Hotel "Grand", Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50m2

Description

Banesë | QIRA | Qendër | 50m² | 350euro

Banesa është në katin e 4, ka sipërfaqe prej 50m² me këtë renditje:
Dhomë dite me kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo dhe
2 Ballkone

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:21 am
 • Price: €350
 • Property size: 50m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në shesh përballë Hotel "Grand"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate