fbpx

Ofrohet me qira banesa ne lagjjen “Ulpiana”

 • €200
"Bulevardi Deshmoret e Kombit"., Ulpianë, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 40

Ofrohet me qira banesa ne lagjjen “Ulpiana”

"Bulevardi Deshmoret e Kombit"., Ulpianë, Prishtinë
 • €200

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 40

Përshkrimi

Ofrohet me qira banesa me siperfaqe 40m² ne lagjjen “Ulpiana” ne rrugen “Bulevardi Deshmoret e Kombit”. Banesa eshte komplet e rinovuar dhe disponon: Nje dhome, kuzhinen e ndare, banjo. Ndodhet ne katin e pare e pershtatshme edhe per aktivite afariste, uje 24h, e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme shtepiake. Çmimi: 200 € per banim (fiks) + depoziti, ndersa per zyre 300 € + depoziti

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:30 pm
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 40 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa "Bulevardi Deshmoret e Kombit".
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpianë
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”
 • Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”