fbpx

Ofrohet me qira banesa në Bregun e Diellit – Prishtinë

 • €300
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi

Ofrohet me qira banesa në Bregun e Diellit – Prishtinë

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi

Përshkrimi

Lokacioni: Bregu i Diellit – Prishtinë
Renditja | Sallon dhe Kuzhin |
Dhoma | Koridor | Ballkon | Banjo |
Arkitekturë moderne, e pështatshme për banim ,ambient komod dhe shumë i qetë,pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, ka dy dhoma gjumi, sallonin te bashkangjitur me kuzhine trapezari dhe ballkon e mobiluar.
Cmimi: 300Euro
Për më shumë informata:
✆ +383 45 99 05 99
✆ +383 45 23 24 00
✆ +383 49 33 61 51
✉ prishtinarealestate@gmail.com

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 3:22 pm
 • Çmimi: €300
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Prishtina Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Prishtina Real Estate
 • Prishtina Real Estate