fbpx

Ofrohet me QIRA banesa në Arbëri/Dragodan

 • €350
në Arbëri/Dragodan afër Komunës së re, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 80

Ofrohet me QIRA banesa në Arbëri/Dragodan

në Arbëri/Dragodan afër Komunës së re, Arbëri, Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 80

Përshkrimi

Ofrohet me QIRA banesa në Arbëri/Dragodan afër Komunës së re Banesë | QIRA| Arbëri | 80m² | Kati III Banesa është në katin e III, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje: -Dhomë dite me kuzhinë -2 Dhoma të gjumit -Banjo -Ballkone dhe -Garazhë Çmimi i qirasë është 320 euro pa garazhë Çmimi i qirase me garazhë është 350 euro.

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:27 pm
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Arbëri/Dragodan afër Komunës së re
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate