fbpx

Ofrohet me QIRA banesa në Aktash

 • €250
në rr.Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Ofrohet me QIRA banesa në Aktash

në rr.Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Përshkrimi

Ofrohet me QIRA banesa në Aktash në rr.Agim Ramadani përballë Bibliotekës Kombëtare Banesë | QIRA | AKTASH | 70m2 | Banesa është në katin e 9(me lift), ka sipërfaqe prej 70m2 me këtë renditje: -Dhomë dite -Dhomë tjetër me kuzhinë -Dhomë gjumi dhe -Banjo Çmimi qirasë është 250euro dhe një depozit *Nxemje qëndrore me Termokos

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:29 pm
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rr.Agim Ramadani
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Aktash
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate