fbpx

Ofrohen për SHITJE SHTËPI EKSKLUZIVE në lagjën SWISS VILLAGE

 • Me marreveshje
, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2.5
 • Banjot

Ofrohen për SHITJE SHTËPI EKSKLUZIVE në lagjën SWISS VILLAGE

, , Prishtinë
 • Me marreveshje

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2.5
 • Banjot

Përshkrimi

SWISS VILLAGE gjendet në kilometrin e parë në magjistralen PRISHTINË – SHKUP saktsisht në rrethin dhe mbikalimin e Çagllavicës.Kjo lagje ka qasje shumë të lehtë si brenda në kryeqytet ashtu edhe për lidhje tjera jashtë…
Lagjja është e tipit të mbyllur me mirmbajtje dhe kontroll sigurie 24h,e organizuar me shtëpi luksoze,rrugë të gjera me pjesë përcjellëse,parkingje te mjaftushme,,hapsira të gjelbruara,shëtitore,kopshti i fëmijëve,qendra tregtare dhe shum elemente të tjera..
▪️Shtëpit janë të TIPI 1/sipërfaqe 212.6m2/parcela 330m2 dhe kanë këtë rënditje:/
– PËRDHESA
– qëndrimi ditor
– kuzhina
– tryezaria
– 1 dhomë e fjetjes
– banjo
– depo
– ermbrojtës

– KATI 1
– 3 dhoma të fjetjes
– 2 banjo
– garderoba
– terasa

Detajet

Përditsuar më March 5, 2021 at 1:22 pm
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Land Area: 212.6 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 2.5
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Maison Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri