fbpx

Objekt afarist 1471.45m2 me qira në lagjen Taukbashçe

 • €6,500
Featured Me qera
në lagjen Taukbashçe, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 1471.45m2
Featured Me qera
në lagjen Taukbashçe, Prishtinë
 • €6,500

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 1471.45m2

Description

Objekti gjendet në lagjen Taukbashçe, afër fushave të Tenisit.Shtëpia është e ndërtuar me plan Amerikan, ku përdhesa ka 4 nivele ndërsa 3 katet tjera jane me nga 3 nivele. Shtëpia është tërësisht e renovuar në vitin 2020, ka ngrohje qëndrore me naftë dhe ka një rezervuar nafte prej 3000 litra. Është e rrethuar gjithashtu me rrethojë hekuri.Shtëpia ka qenë në shfrytëzim me qira nga UNICEF nga viti 1999 deri në vitin 2002, nga Ministria e Energjetikës së Kosovës 2 vite, nga Word Vision, nga IMC dhe pastaj nga vitit 2006 deri ne vitin 2014 nga EUPT – Eulex Kosovo. Objekti ka gjithsej 5 kate ku përfshihet: Garazha me dpo 404.09m2 Përdhesa 282.43m2 Kati i I-rë 297.94m2 Kati i II-të 296.30m2 Nënkulmi 190.69m2

Details

Përditsuar më October 26, 2020 at 9:52 am
 • Price: €6,500
 • Property size: 1471.45m2 m²
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • Address në lagjen Taukbashçe
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate