fbpx

LOKALI me qira në Lagjen e Spitalit, tek LORIANO

 • €2,700
në Lagjen e Spitalit, Mati 1, Prishtinë
 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 450

LOKALI me qira në Lagjen e Spitalit, tek LORIANO

në Lagjen e Spitalit, Mati 1, Prishtinë
 • €2,700

Overview

 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 450

Përshkrimi

Objekti i CIMA Construction, me 450m2, ka edhe mundesin e ndarjes ne 250m2 ose 200m2 me kushte shumë të mira, si dhe terasen para, Lokali esht i pershtatshem dhe i gatshem për shumë veprimtari si dhe ka këtë renditje: 4 hapesira te ndara, 1 banjo.

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:28 pm
 • Çmimi: €2,700
 • Madhësia e pronës: 450 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Lagjen e Spitalit
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri