fbpx

Lokal – Zyre 500m2 me qira në Qendër- Prishtine

 • €3,000
ruga “Nazim Gafurri, Qendër, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Banjot
 • 500

Lokal – Zyre 500m2 me qira në Qendër- Prishtine

ruga “Nazim Gafurri, Qendër, Prishtinë
 • €3,000

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Banjot
 • 500

Përshkrimi

Lokali – Zyrja ndodhet në qendër në rrugën “Nazim Gafurri“ në rrugë kryesore . Lokali posedon gjithsej 500m2 hapsirë e ndarë në 2 kate. Lokali posedon 4 zyre të ndara (me mundësi ndryshimi), 3 banjo dhe sistemin e ftohjes dhe ngrohjes me klimatizim. Lokali mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesi si: administratë, ordinancë, programim etj. Lokali ndodhet në një pozicion shumë të përshtatshëm.

Detajet

Përditsuar më November 5, 2020 at 2:25 pm
 • Çmimi: €3,000
 • Madhësia e pronës: 500 m²
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Adresa ruga “Nazim Gafurri
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate