fbpx

Lokal 80m2 në shitje në Qendër – Skënderbeu

 • €1,000,000
Featured Me qera
në Qendër - Sheshi Skënderbeu, Skenderaj
 • Dyqane
 • Property Type
 • 80m2
Featured Me qera
në Qendër - Sheshi Skënderbeu, Skenderaj
 • €1,000,000

Overview

 • Dyqane
 • Property Type
 • 80m2

Description

Lokali gjendet në qendër, në sheshin Skënderbeu, afër Swiss Diamond Hotel dhe Teatrit Kombëtarë. Lokali ka gjithsej sipërfaqe faktike rreth 80m2 ndërsa në fletë poseduese ka 76.31m2 është në katin përdhesë dhe kjo e mundëson që lokali të merr në shfrytëzim nga komuna edhe rreth 30m2 sipërfaqe si terasë. Lokali ka një pozitë shumë të mirë, të frekuentuar dhe me vizibilitet, ka ngrohje qëndrore me Termokos si dhe qasje në lokal si nga sheshi ashtu edhe nga mbrapa lokalit (që mund të shfrytëzohet për furnizim).

Details

Përditsuar më October 26, 2020 at 9:53 am
 • Price: €1,000,000
 • Property size: 80m2 m²
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Me qera
 • Address në Qendër - Sheshi Skënderbeu
 • City Skenderaj
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 41 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate