fbpx

Lokal 63m² me qira në Rrugën B

 • €600
Rruga B, Mati 1, Prishtinë
 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 63

Lokal 63m² me qira në Rrugën B

Rruga B, Mati 1, Prishtinë
 • €600

Overview

 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 63

Përshkrimi

Lokali posedon ngrohje qendrore me Termokos, ndriqim të lartë natyral dhe terasë.

Detajet

Përditsuar më March 2, 2021 at 1:28 pm
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 63 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Rruga B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare