fbpx

Lokal 40m2 me qira te Rruga C- Mati – Prishtinë

 • €480
, Mati 1, Prishtinë
 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 40

Lokal 40m2 me qira te Rruga C- Mati – Prishtinë

, Mati 1, Prishtinë
 • €480

Overview

 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 40

Përshkrimi

Lokali gjendet tek Rruga C afër rrethit të Matiqanit.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka pamje nga rruga kryesore dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:33 am
 • Çmimi: €480
 • Madhësia e pronës: 40 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate