fbpx

Lokal 340m² me qira në Kalabri

 • €1,500
, Kalabri, Prishtinë
 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 340

Lokal 340m² me qira në Kalabri

, Kalabri, Prishtinë
 • €1,500

Overview

 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 340

Përshkrimi

Lokali posedon ngrohje qendrore me rrymë, sistemin e ventilimit dhe ndriqim të lartë natyral.

 

Detajet

Përditsuar më March 18, 2021 at 3:42 pm
 • Çmimi: €1,500
 • Madhësia e pronës: 340 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare