fbpx

Lokal 220m² me qira në rr. Muharrem Fejza

 • €1,600
rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 220

Lokal 220m² me qira në rr. Muharrem Fejza

rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €1,600

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 220

Përshkrimi

Lokali posedon ngrohje qendrore me rrymë, dhe ka parking të mjaftueshëm rrugor.
6 hapësira pune | 2 banjo

Detajet

Përditsuar më December 14, 2020 at 2:24 pm
 • Çmimi: €1,600
 • Madhësia e pronës: 220 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa rr. Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare