fbpx

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane

 • €250
përball Sh.F”Meto Bajraktari”, Tophane, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
përball Sh.F”Meto Bajraktari”, Tophane, Prishtinë
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane përball Sh.F”Meto Bajraktari”

Cmimi; 250 Euro

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane përball Sh.F”Meto Bajraktari” më saktësisht 3 minuta nga Kafet e Vogla . Banesa eshte e mobiluar ne tersi sic shifet edhe në fotografi si dhe ka kushte të mira banimi .

Ka kete renditje:

Salloni;

Kuzhina;

Dhoma e gjumit;

Banjo;

Ballkoni.

Details

Përditsuar më October 26, 2020 at 10:50 am
 • Price: €250
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Address përball Sh.F”Meto Bajraktari”
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Tophane
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike