fbpx

Leshohet banese me qira ne Lakrishte, Objekti Beni-Dona

 • €300
Të zgjedhura Me qera
Lakrishte, Objekti Beni-Dona, Lakrishte, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
Të zgjedhura

Leshohet banese me qira ne Lakrishte, Objekti Beni-Dona

Lakrishte, Objekti Beni-Dona, Lakrishte, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Siperfaqja 80m2Kati 11 me lift Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje-Sallon me Kuzhine -2 Dhoma Gjumi -Banjo -Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:31 am
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Lakrishte, Objekti Beni-Dona
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lakrishte
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Enter

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Enter
 • Agjensioni Enter