fbpx

Leshohet banesa me qira te Rruga C

 • Me marrveshje
Të zgjedhura Me qera
Te Rruga C, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 85
Të zgjedhura

Leshohet banesa me qira te Rruga C

Te Rruga C, , Prishtinë
 • Me marrveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 85

Përshkrimi

Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 10-te me lift. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine 2 Banjo Ballkon Koridor Garazh

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:25 am
 • Çmimi: Me marrveshje
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Te Rruga C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni UNION

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni UNION
 • Agjencioni UNION