fbpx

Leshohet banesa me qira ne Veternik, te Puhiza 2

 • €400
ne Veternik, te Puhiza 2, Veternik, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Leshohet banesa me qira ne Veternik, te Puhiza 2

ne Veternik, te Puhiza 2, Veternik, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Veternik, te Puhiza 2. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 12:57 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne Veternik, te Puhiza 2
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Veternik
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni UNION

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni UNION
 • Agjencioni UNION