fbpx

Leshohet banesa me qira ne Qender.

 • €500
Të zgjedhura Me qera
te Qafa, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 63
Të zgjedhura

Leshohet banesa me qira ne Qender.

te Qafa, , Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 63

Përshkrimi

Banesa eshte 63 m2 dhe gjendet ne katin e 4 –te. Ka nxemje qendrore me termokos.Posedon:Dhome GjumiSallon+Kuzhine,Banjo,Ballkon,Koridor. Qmimi: 500 Euro ( ne kete qmim perfshihen te gjitha shpenzimet)A925

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:34 am
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te Qafa
 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Anem Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Anem Real Estate
 • Anem Real Estate