fbpx

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit

 • €250
Të zgjedhura Me qera
Prishtine, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
Të zgjedhura

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit

Prishtine, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit afer banesav te royallit ne katin e 7-t, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa.

 

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:32 am
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Prishtine
 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike