fbpx

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

 • €250
Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Description

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril Kati 7 me lift Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje : Dhome dite me Kuzhine 2 Dhoma gjumi Banjo Shpajz Terase

Details

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:20 pm
 • Price: €250
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P MANI
 • A.P MANI