fbpx

Leshohet Banesa me qira ne Breg te Diellit T

 • $300
Featured For Rent
Breg te Diellit Te Banesat e Bardha
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Te Banesat e Bardha, afer stacionit te trafikut Urban
Kati 4 me lift
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
– Dhome dite
– Kuzhine
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Depo
Cmimi 300€ (i diskutueshem)
No.A218
 • Address Breg te Diellit Te Banesat e Bardha
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Country Kosovë

Details

Updated on October 6, 2020 at 8:27 am
 • Price: $300
 • Bedrooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
A.P MANI
 • A.P MANI