fbpx

Leshohet Banesa me qira ne Breg te Diellit T

 • €300
Të zgjedhura Me qera
Breg te Diellit Te Banesat e Bardha, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
Të zgjedhura

Leshohet Banesa me qira ne Breg te Diellit T

Breg te Diellit Te Banesat e Bardha, , Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Te Banesat e Bardha, afer stacionit te trafikut Urban
Kati 4 me lift
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
– Dhome dite
– Kuzhine
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Depo
Cmimi 300€ (i diskutueshem)
No.A218

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:31 am
 • Çmimi: €300
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Breg te Diellit Te Banesat e Bardha
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P MANI
 • A.P MANI