fbpx

Leshohet banesa me qira ne Arbëria (Dragodan)

 • €450
ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 117

Leshohet banesa me qira ne Arbëria (Dragodan)

ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit, Arbëri, Prishtinë
 • €450

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 117

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit. Banesa ka 117 m2 dhe gjendet ne katine 1-re me lift. Posedon: 3 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine 2 Banjo Ballkon Koridor Garazh

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:28 pm
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni UNION

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni UNION
 • Agjencioni UNION