fbpx

Leshohet banesa me qira ne Arbëria (Dragodan)

 • €450
ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 117m2
Me qera
ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit, Arbëri, Prishtinë
 • €450

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 117m2

Description

Leshohet banesa me qira ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit. Banesa ka 117 m2 dhe gjendet ne katine 1-re me lift. Posedon: 3 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine 2 Banjo Ballkon Koridor Garazh

Details

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:28 pm
 • Price: €450
 • Property size: 117m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address ne Arbëria (Dragodan), mrapa Minimaxit
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Agjencioni UNION
 • Agjencioni UNION