fbpx

Lëshohen lokalet me qira në Veternik

 • €380
Të zgjedhura Me qera
, Veternik, Prishtinë
 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 68
Të zgjedhura

Lëshohen lokalet me qira në Veternik

, Veternik, Prishtinë
 • €380

Overview

 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 68

Përshkrimi

Ofrohen për qira 3 lokale në Veternik nga 68m² me mundësi bashkimi ne 136m². Lokalet kanë parking të mjaftueshëm si dhe kanë një zonë të gjelbruar bukur të mirë përballë saj.
Lokalet janë në ndërtesën e BG CONSTRUCTION, ku qasja për në objekt është nga rruga e lagjës Kalabria si dhe nga Veterniku tek Star Hill Hotel & SPA
Çmimi i qirasë: 380€
_
Na kontaktoni në,
℡ +383 46 383 333 (Viber/WhatsApp)
✉ trekendeshi.patundshmeri@gmail.com

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:29 am
 • Çmimi: €380
 • Madhësia e pronës: 68 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Veternik
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Trekëndëshi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Trekëndëshi Patundshmëri
 • Trekëndëshi Patundshmëri