fbpx

Jepet me qera banesa eksluzive në Arberi

 • €500
Featured Me qera
Rruga Hekurrudha, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 110 m2
Featured Me qera
Rruga Hekurrudha, Arbëri, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 110 m2

Description

Banesa posedon sallonin me trepezari e kuzhine, tre dhoma te gjumit, dy banjo, dy ballkona, koridor te madh me pllakar dhe shpajz. Te gjitha mobiljet jane te reja, pajisjet e reja, klima,TV sony 50″ smart, nxemje qendrore vetanake me rryme. Banesa gjendet ne kompleksin e Tregetise, nje objekt nen komunen e re dhe ka Viva supermarketin ne katin e pare. Qasja ne banese me kartela dhe gjithashtu lifti me kartela. Posedon kamera te sigurise. Banesa eshte ne katin e katert, ka shume dritare me plo ndriqim dhe pamje te shkelqyeshme.

Nese kerkohet garazha atehere ipet me cmim shtese 50 Euro.

Details

Përditsuar më November 5, 2020 at 11:09 am
 • Price: €500
 • Property size: 110 m2 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garazh: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera

Karakteristikat

 • Address Rruga Hekurrudha
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje