fbpx

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe

 • €500
Të zgjedhura Me qera
Kodra e Diellit (Te Furra Qerimi 1), Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120
Të zgjedhura

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe

Kodra e Diellit (Te Furra Qerimi 1), Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120

Përshkrimi

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Te Furra Qerimi 1), me sipërfaqe 120m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, teras, banjo dhe korridor. Banesa është ekstra mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:27 am
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Kodra e Diellit (Te Furra Qerimi 1)
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Kosova Immobilien

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Kosova Immobilien
 • Agjensioni Kosova Immobilien