fbpx

Duplex Penthouse në lagjen Mati 1

 • €165,000
në lagjen Mati 1, Mati 1, Prishtinë
 • Duplex, Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 202

Duplex Penthouse në lagjen Mati 1

në lagjen Mati 1, Mati 1, Prishtinë
 • €165,000

Overview

 • Duplex, Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 202

Përshkrimi

Duplex Penthouse me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga Pozhegu Brothers me një pozitë shumë të mirë e cila ka çasje shumë të lehtë dhe të afërt në rrugën A,B dhe C. Ndërtesa është e mirëmbajtur nga vet kompania e ndërtimit dhe ka ashensor funksional i cili mirëmbahet nga vet Pozhegu Brothers. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë (Vailant sistem, sistem i cili është shumë më ekonomik), jakuzi, kamin, rezervuar uji (200l) të cilit i bëhet ngrohja me panel diellor, fshisë qëndrore, kondicioner, skarë, etj.

Detajet

Përditsuar më October 23, 2020 at 9:48 am
 • Çmimi: €165,000
 • Madhësia e pronës: 202 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Duplex, Penthouse
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në lagjen Mati 1
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate