fbpx

Depo me QIRA afër rrethit të Çagllavicës.

 • €3,500
afër rrethit të Çagllavicës, , Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 2200

Depo me QIRA afër rrethit të Çagllavicës.

afër rrethit të Çagllavicës, , Prishtinë
 • €3,500

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 2200

Përshkrimi

Depo me QIRA afër rrethit të Çagllavicës.
Depo | QIRA | Çagllavicë | 2200m² | 3500euro
Lëshohet me qira depoja afër rrethit të Çagllavicës.
Depoja ka sipërfaqe prej 2200m² me mundësi ndarje, ka infrastrukturë të kompletuar, nxemje qëndrore me dru ose qymyr, lartësia është 4m, ka 11 zyre për administratë , tualet si dhe oborr dhe parking prej 23ari.

Detajet

Përditsuar më January 18, 2021 at 3:08 pm
 • Çmimi: €3,500
 • Madhësia e pronës: 2200 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa afër rrethit të Çagllavicës
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate