fbpx

Banesë (Zyre) me qira tek Lesna

 • €365
Featured Me qera
tek Lesna, Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65 m2

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65 m2

Description

në rrugen Eqrem Qabej me 65 m2, kati 4, kushte shumë të mira për pune, është e pa mobiluar (mobilohet në tersi në rast se lëshohet për banim) si dhe ka këtë renditje:

Dhomë dite me kuzhinë,
dhomë gjumit,
banjo,
depo, dhe
ballkon.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:23 am
 • Price: €365
 • Property size: 65 m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa, Zyre
 • Property Status: Me qera
 • Address tek Lesna
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri