fbpx

Banesë Zyre 95m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve

 • €400
në Lagjen e Muhaxherëve, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 95

Banesë Zyre 95m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve

në Lagjen e Muhaxherëve, , Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 95

Përshkrimi

Banesa posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe ndriqim të lartë natyral. Banesa ndodhet në katin e 11-të dhe posedon ashensorë 3 hapësira pune | 1 banjo | 1 wc | 1 ballkon | 1 garazhë

Detajet

Përditsuar më November 16, 2020 at 3:20 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 95 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Lagjen e Muhaxherëve
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare