fbpx

Banesë Zyre 89m² me qira në Rrugën B

 • €450
Rruga B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 89

Banesë Zyre 89m² me qira në Rrugën B

Rruga B, Mati 1, Prishtinë
 • €450

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 89

Përshkrimi

Banesa ndodhet mbi Royal Mall, ka hapësirë moderne dhe ndriqim të lartë natyral.

Detajet

Përditsuar më March 18, 2021 at 3:58 pm
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 89 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Rruga B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare