fbpx

Banesë / Zyre 85m2 me qira në Tophane

 • €400
, Tophane, Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 85

Banesë / Zyre 85m2 me qira në Tophane

, Tophane, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 85

Përshkrimi

Banesa ka ndriqim të lartë natyral si dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë.

Detajet

Përditsuar më May 6, 2021 at 1:08 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Tophane
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare