fbpx

Banesë Zyre 70m² me qira në Qendër të Prishtinës

 • €600
në Qendër të Prishtinës, Qendër, Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 70

Banesë Zyre 70m² me qira në Qendër të Prishtinës

në Qendër të Prishtinës, Qendër, Prishtinë
 • €600

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 70

Përshkrimi

Banesa ndodhet 1 minut larg nga New Born dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë me sistemin Vaillant.
3 hapësira pune (njëra me kuzhinë) | 1 banjo | 1 ballkon

Detajet

Përditsuar më November 20, 2020 at 2:45 pm
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 70 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Qendër të Prishtinës
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare